کاربرد لوله پلی اتیلن در گازرسانی

کاربرد لوله پلی اتیلن در گازرسانی

لوله پلي اتيلندر چند دهه اخير، انقلابي جديد در صنعت گازرساني شهري به به وجود آورده است.لوله هاي پلي اتيلندر مقياس محدود، از اوايل دهه 1960 براي گازرساني به منازل در كشورهاي پيشرفته مورد استفاده قرار گرفته بود. اما امروزه به خاطر پيشرفت در زمينه ساخت موادپلي اتيلن، استفاده از اين نوع لوله ها گسترش چشمگيري يافته که می تواند دلیل معتبری بر کیفیت و قابل اطمینان بودنلوله پلی اتیلنواتصالات پلی اتیلنباشد . امروزه بیش از 90 ٪ از لوله های نصب شده برای توزیع صنعت گاز طبیعی در آمریکا و کانادا از لوله های پلاستیکی استفاده شده که 99 درصد از آنها لوله پلی اتیلن می باشد.

لوله پلي اتيلندر بسياري از كشورها، نظير انگلستان، آلمان و اتريش و روسيه مورد توجه قرار گرفته و در ايران نیز در تمام شهرها و روستاها که به تازگي گاز رساني مي شوند، تمامی خطوط ازلوله پلي اتيلنمی باشد.

با توجه به مزيت هاي ذكر شده و گسترش روزافزون شبكه گازرساني، مي توان استفاده وسيع تري از اين لوله ها را در صنعت گازرساني شهري شاهد بود. اين در صورتي است كه هنوز در بسياري از شهر هاي كشور از اين تكنولوژي استفاده چنداني ندارند. استفاده از اين قبيل لوله ها علاوه بر برخورداري از مزاياي آن، باعث مي شود تا سرمايه گذاران تشويق به سرمايه گذاري در ساختمحصولات پلی اتیلنشوند. همچنين با ايجاد ارزش افزوده در اين صنعت، امكان استفاده از طيف وسيع نيروهاي داخلي در بازار كار آن ايجاد مي شود. اميد است در آينده، شاهد به كارگيري بيشتر اين تكنولوژي در شبكه گازرساني شهري كشور عزیزمان باشيم.

لوله پلي اتيلن تك جداره

کاربرد لوله پلی اتیلن در آبیاری تحت فشار

کاربرد لوله پلی اتیلن در انتقال فاضلاب

کاربرد لوله پلی اتیلن در گازرسانی

کاربرد لوله پلی اتیلن در آب دریا

کاربرد لوله واتصالات پلی اتیلن درآبرسانی

مشخصات و کاتالوگ لوله UPVC | یو پی وی سی

لوله ,استفاده ,پلی ,مي ,پلي ,گازرساني ,از اين ,گازرساني شهري ,لوله ها ,پلي اتيلندر ,استفاده از

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

imthosacon panapechi بازی های اندروید gasmeter neginvkavir sitedesign24 20639434 sabosib اشنایی با قوم زارع زهی اجاره ویلا و سوئیت