دستگاه جوش لوله پلی اتیلن

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن

دستگاه های جوش لوله پلی اتیلن با قابلیت لب به لب (Butt Fusion) با طراحی و قابلیت های جدید از تولیدات منحصر بفرد مجموعهپارس اتیلن کیشاست کهدستگاه های جوش لوله پلی اتیلنتولیدی این مجموعه در سایزهای متنوع ذیل تولید و عرضه میگردد:

  • فاضلابی50 -160 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن
  • 63 -250 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن هیدرولیک دستی
  • 90 -250 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلنهیدرولیک
  • 90 -315 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلنهیدرولیک
  • 200 -400 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلنهیدرولیک
  • 250 -500 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلنهیدرولیک
  • 315 -630 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلن هیدرولیک
  • 710 -1200 mm دستگاه جوش لوله پلی اتیلنهیدرولیک

دستگاه های جوش لوله پلی اتیلنبا استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار تهیه و تولید میگردند.همانند دیگر محصولات پارس اتیلن کیش کیفیت برتر ,گارانتی قطعات تا یک سال و ده سال خدمات پس از خدمات پس از فروش کارکرد بهینه و دقیق این دستگاهها را تضمین نموده است.
جوشکاریلوله پلی اتیلنیکی از مهمترین نکات و مسائلی است که در اجرا شبکه ها قابل توجه است,دستگاه هاي جوش لوله پلي اتيلنبمنظور سرعت در كار و بالا بردن كيفيت نصب لوله و اتصالات طراحي وساخته شده است .دستگاهاي جوش پلي اتيلنپارس اتیلن کیش براساساستاندارد DVS-2201واستاندارد ISO-121761توليد مي شوند . دستگاه هاي جوش پلي اتيلنپس از اگذراندن مراحل توليد مورد تست ،آزمايش و كاليبره قرارمي گرند .

انواع دستگاه های جوش لوله پلی اتیلن

دستگاه جوش بات فیوژن

دستگاه هاي جوش لوله پلي اتيلنبه سه مدل دستگاه تقسیم میشوند که هرکدام کاربرد و مزایای خود را دارند و انتخاب هرکدام از آنها بستگي به كاربرد خط لوله ، نيازمندي ها و شرایط پروژه دارد.

1- دستگاه جوش بات فيوژن (جوش لب به لب)

ازاتصالات جوش لب به لب لوله پلی اتیلنمی توان در سیستم های آبرسانی , فاضلاب و شبكه توزيع آنها ، آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده می شود. این نوع جوش در صورتیکه بدرستی انجام شود بهترین روش اتصال درلوله پلی اتیلنبااتصالات پلی اتیلنمی باشد . دراتصالات جوشي، كيفيت جوش و بازده آن بستگي به مهارت و توانائي جوشكار، تناسب و كارايي مناسب دستگاه جوش و تجهيزات مربوطه و ميزان رعايت اصول و قوانين جوشكاري دارد.

2- جوش الكتروفيوژن

اتصالات جوشی الکتروفیوژنمعمولاً در شبكه هاي توزيع گاز جهت اتصال لوله های پلی اتیلنی به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این نوع اتصالات با توجه به توصیهاستاندارد شرکت ملی گاز ایرانوDIN آلمانبوده تا بیشترین بازدهی را در بر داشته باشد.

3- اكسترودر

دستگاه جوش اکسترودر

دستگاه جوش اکسترودرجهتترمیم اتصالات لوله پلی اتیلنو همچنین جوش دادن آن ها نیز استفاده میگردد. این نوع دستگاه در نوع و سایزهای متنوعی تولید میگردد. همانطور که در تصویر روبرو مشاهده می نمایید این دستگاه بیشتر به صورت دستی جهتترمیم جوش لوله های پلی اتیلنیمورد استفاده قرار می گیرد.

لوله پلي اتيلن تك جداره

کاربرد لوله پلی اتیلن در آبیاری تحت فشار

کاربرد لوله پلی اتیلن در انتقال فاضلاب

کاربرد لوله پلی اتیلن در گازرسانی

کاربرد لوله پلی اتیلن در آب دریا

کاربرد لوله واتصالات پلی اتیلن درآبرسانی

مشخصات و کاتالوگ لوله UPVC | یو پی وی سی

جوش ,دستگاه ,لوله ,پلی ,اتیلن ,mm ,جوش لوله ,لوله پلی ,دستگاه جوش ,mm دستگاه ,پلی اتیلن

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بوم گردی ایران Kimberly's collection mahmood1355 سلام بر امام مهدی عج مطالب اینترنتی sibirthgenco tiosapgevo gerdooslab learningelectronic selinchat